Blue background with pattern

Bricks B2B

B2B Magento shop in productie binnen 2 weken!

Wat is BricksB2B?

Een super snelle Magento 2 shop gebaseerd op het Hyva thema met een door ons ontwikkelde B2B feature set

Live binnen 2 weken!

Het doel van de eerste sprint is live gaan binnen 2 week! Features die je nodig hebt aanzetten, configureren en gaan!

Specifiek maatwerk is mogelijk

BricksB2B vormt een basis waarmee je snel live kan en is de solide basis voor organisatie specifiek maatwerk.

De basis

De basis voor BricksB2B is Magento 2. Profiteer van alle voordelen van open source software en de enorme community van Magento.

Alle features die in Magento kan je dus ook terug vinden in BricksB2B. Als thema binnen Magento gebruiken we Hyva. Hyva zorgt voor een stabiele basis waar features opgebouwd kunnen worden. Hyva is snel en zorgt voor een goed uit te breiden thema.

Door je jaren heen hebben wij een aantal (specifieke) B2B features gebouwd die wij vaak zien bij B2B bedrijven.

Features

Demo

Leuk, al die woorden! Maar laat maar eens zien!

OK.

Niet alle features zijn direct zichtbaar omdat ze bijvoorbeeld achter een login zitten.

Large image without specific alt text

Ga naar productie na 2 week

Maar eerst een kopje koffie? Vector image of an arrow pointing right

1. Orienterend gesprek

Wat is het plan, wat behoort binnen de scope, passen we bij elkaar? Wie zijn de stakeholders?

2. Discovery fase

Een deep dive in de organisatie. Dit doen we door het organiseren van een workshop met de stakeholders om te ontdekken wat de doelen zijn en hoe we deze kunnen realiseren.

3. Schrijven van de kostenraming

Aan de hand van de resultaten van de discovery fase schrijven we een kostenraming voor een bepaalde tijd van het project.

Geinteresseerd?

Maak een afspraak
Elgentos Waves